جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 22 مهر 1399     
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب شد

 به گزارش گروه عمرانی شهری تهرانی نیوز،عبدالرضا چراغعلی به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب شد.

انوشیروان محسنی بندپی در حکمی عبدالرضا چراغعلی را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب کرد. متن پیام به شرح ذیل است:
 
"جناب آقای عبدالرضا چراغعلی
 
سلام علیکم
 
با توجه به سوابق و تجارب ارزنده و همچنین شناخت از توان علمی و مدیریتی شما، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب می نمایم.
 
امید است با استعانت از خداوند تبارک و تعالی و رعایت خط مشی اعلام شده و شرح وظایف قانونی به منظور ایجاد هماهنگی در زمینه های فنی و عمرانی، نظارت بر تهیه و تصویب طرح های توسعه و عمران شهری و روستایی، تشخیص نیازمندی های عمرانی و تعیین اولویت ها، نظارت بر ایجاد طرح های عمرانی دستگاه های استانی و نحوه هزینه کرد اعتبارات تخصیص یافته و بکارگیری شیوه های مناسب در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه ها و شوراهای اسلامی شهر و روستاهای استان در راستای اعمال سیاست های عمومی دولت تدبیر و امید در خدمت به مردم که ولی نعمتان و سرمایه های اصلی کشور هستند و در پرتو عنایت حضرت احدیت و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در انجام رسالت خطیر خویش موفق و موید باشید."درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: