جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 20 مهر 1399     
بررسی وضعیت املاک واگذارشده شهرداری درکمیسیون های شورا

 به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران از رفع موانع نامگذاری خیابانی به نام شجریان خبر داد.

محسن هاشمی صبح امروز در میان جلسه، صحن علنی شورای شهر تهران را ترک کرد و ضمن سپردن مدیریت جلسه به ابراهیم امینی نایب رئیس شورای شهر با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در صحن امروز یک فوریت لایحه واگذاری اموال منقول و غیرمنقول شهرداری به تصویب رسید و می دانید که این موضوع مهمی بود که از سه سال قبل،  آن را دنبال می کردیم و از شهرداری خواسته بودیم لیست اموال و دلایل واگذاری را اعلام کند تا شورا نسبت به این املاک نظر خود را اعلام کند که متاسفانه به دلیل تغییر شهرداران به تاخیر افتاد تا اینکه بالاخره در دوره حناچی لیست کامل املاک شهرداری که در اختیار دیگران است به شورا  ارسال شد.
 
وی با بیان اینکه این لایحه به همه کمیسیون ها ارجاع داده شده تا در مورد آن نظرات خود را بیان کنند، افزود: این لایحه هفت پیوست دارد و تعداد املاک واگذار شده به سازمان ها، اشخاص حقیقی و حقوقی و... مشخص شده است  و مجموعا صحبت از ۲۰۰۰ ملک است که در مورد ۸۰۰ ملک حساسیت وجود داد که به زودی بررسی‌های لازم در کمیسیون‌های شورای شهر انجام می‌گیرد و نتیجه اعلام خواهد شد.
 
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: همچنین در صحن امروز شورای شهر اعتراض فرمانداری به یکی از مصوبات شورای شهر درباره ارزیابی و نظارت بر عملکرد ذی‌حساب و قائم‌مقامان ذی‌حساب شهرداری تهران بررسی شد و برخی از نظرات اصرار و اصلاح شد که امیدواریم هیأت تطبیق در فرمانداری آن را بپذیرد.
 
هاشمی با بیان اینکه در جلسه امروز لایحه تبدیل ۳۰۰۰ میلیارد تومان از اوراق مشارکت به ۴۰۰۰  هزار میلیارد تومان جهت توسعه حمل و نقل عمومی در صحن شورا به تصویب رسید و اقدامات لازم صورت گرفت، گفت: در مورد نامگذاری خیابانی به نام شجریان موانع پیش آمده در این زمینه برطرف شد و نامه مربوطه امضا شده تا مصوبه شورای شهر اجرا شود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: