جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 15 مهر 1399     
در مراسم تودیع و معارفه شهردار منطقه ۵ مطرح شد
منطقه۵ منطقه‌ای وسیع با مشکلات خاص

 به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مشاور عالی و مدیر کل حوزه دفتر شهردار تهران در مراسم معارفه شهردار منطقه۵ گفت: روند مدیریتی منطقه۵ روند قابل قبول و بی‌حاشیه‌ای بوده است و این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

مصطفی کاظمی اظهار کرد:  امیدوارم به هر میزان که تقدیر است ما در مسند مدیریتی قرار بگیریم، دو چیز را از دست ندهیم، اول رضایتمندی همکاران و اعتماد به بدنه شهرداری و دوم رضایتمندی مردم که رضایت خداوند را به دنبال خواهد داشت.
 
کاظمی تصریح کرد: منطقه ۱۷ جزو مناطقی است که دارای حساسیت‌ها و ویژگی‌های خاصی از لحاظ بافت اجتماعی است و آقای کلهری اقدامات موثری در آن انجام داده‌ است. 
امیدواریم همین روند را در منطقه۵ نیز ادامه دهد.
 
مشاور عالی و مدیر کل دفتر شهردار تهران در بخش دیگری از سخنانش گفت: مهندس حیدری یکی از بهترین دوستان من، انسانی سلیم النفس، مردم دار، پاک دست و بسیار متواضع است و اقدامات قابل قبولی انجام داده است. 
 
منطقه۵ منطقه‌ای وسیع با مشکلات خاص
 
سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران نیز در این جلسه گفت: منطقه۵، منطقه وسیعی است و مشکلات و معضلات خاص خود را دارد. اتفاق ها و حوادثی وجود دارد که فعالیت های روزمره را سخت می‌کند اکنون کرونا و مباحث اقتصادی هم به آن اضافه شده است. 
 
مصطفی سلیمی اظهار کرد: بدنه شهرداری بدنه پویا، فعال و به هم پیوسته‌ای است، منطقه۵، منطقه پهناوری است و فضا و پتانسیل انسانی و محیطی  برای رشد و توسعه دارد. ان شاالله این فضا تحت مدیریت آقای کلهری فرصتی برای خدمت رسانی بیشتر باشد.
 
وی افزود: از منظر یک تماشاگر و ناظر،  مسئولیت، عظمت و شکوه دارد اما از منظر کسی که این مسئولیت را عهده دار است، باید برای حوادث، اتفاقات و مسائل مالی آمادگی داشته باشد. 
 
سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهرداری تهران ادامه داد: آقای کلهری هم از مدیران خوشنام و خوش سابقه شهرداری هستند. ان شاالله با توان، تجربه و سابقه ای که از او سراغ داریم در مسئولیت جدید  نیز سربلند و موفق باشند و به او خداقوت می‌گویم و برایش آرزوی طول عمر دارم.
 
محمود کلهری شهردار منطقه۵ نیز در این جلسه اظهار داشت: از آقای حیدری تشکر می‌کنم و از ایشان خیلی مطالب آموختم، روحیات و منش آقای حیدری زبانزد است.
 
او گفت: امیدوارم شرمنده مردم خوب منطقه۵ و شرمنده خداوند نباشم. نقش مدیران و همکاران در منطقه۵، تعیین کننده و اثر گذار خواهد بود.
 
در این مراسم فریدون حیدری نیز گفت:  از اینکه فرصت خدمت به مردم داشتم از پروردگار سپاسگذارم. از همکارانم در منطقه ۵ تشکر می‌کنم. امیدوارم مجموعه شهرداری منطقه۵، با آقای کلهری همدلانه همکاری کنند.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: