جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 14 مهر 1399     
تشدید نظارت بر فعالیت صنوف و برخورد با تخلفات کرونایی

 به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،به دنبال اعلام وضعیت قرمز کرونا در تهران و دستور محدودیت‌های یک‌هفته‌ای برای فعالیت برخی از صنوف و مشاغل، رییس پلیس پایتخت نیز از تشدید برخورد با تخلفات کرونایی خبر داد.

سردار حسین رحیمی با اشاره محدودیت اتخاذ شده برای فعالیت برخی صنوف در پایتخت، گفت: قطعا پلیس براساس درخواست‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و ستادهای استانی عمل خواهد کرد و آنچه را که از ما بخواهند انجام خواهیم داد. 
 
وی ادامه داد:‌ در مورد رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اصناف و اماکن نیز نظارت‌های پلیس تشدید شده و با تخلفات و هرگونه اقدام برخلاف دستورالعمل‌ها و مقررات وضع شده برخورد خواهد شد.
 
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک در مترو نیز به ایسنا گفت:‌ ماموران پلیس مترو نیز در همکاری با عوامل مترو در ایستگاه‌ها مستقر هستند و درخواست ما از مردم نیز این است که پروتکل‌ها و مقررات را رعایت کرده و حتما در فضاهای عمومی از ماسک استفاده کنند. 
 
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه پلیس در هر زمینه‌ای که به سلامت جامعه برگردد، با تمام توان اقدام و سلامت مردم صیانت خواهد کرد، اظهار کرد:‌ در همین راستا نیز طی این مدت نظارت بر فعالیت صنوف و اماکن تشدید خواهد شد و با موارد تخلف برخورد خواهد شد.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: