جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 1 مهر 1399     
تعیین ۲۲ نقطه در تهران به عنوان پیاده راه

 به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تعیین ۲۲ نقطه در شهر تهران به عنوان پیاده راه خبر داد.

 مناف هاشمی امروز در حاشیه رکاب‌زنی شهردار تهران و سفرای کشورهای اروپایی به مناسبت روز جهانی بدون خودرو و در جمع خبرنگاران گفت: رکاب زنی امروز کار نمادینی بود که در تهران با همراهی سفرای خارجی انجام شد تا از این طریق شهروندان را به استفاده از این مدل حمل و نقلی ترغیب کنیم.
 
وی افزود: قطعا افزایش مسیرهای امن برای دوچرخه سواری  در تهران در دستورکار قرار گرفته است. ۲۲ نقطه در شهر تهران به عنوان پیاده راه پیش بینی شده که در حال حاضر ۱۴ نقطه مکان یابی شده و این معابر همه اجزای فضای سبز ، مسیر دوچرخه و پیاده روی را همراه خواهند داشت.
 
وی ابراز امیدواری کرد که این اقدام شروعی برای سایر شهرهای کشور برای بهره مندی از این مدل حمل و نقلی باشد.
 
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خاتمه با اشاره به بازدید سفرای خارجی از موزه صلح تهران گفت: شهرداری تهران مناسب سازی در شهر را با هدف احترام به جانبازان و معلولان در دستور کار قرار داده است و در حال حاضر هیچ ایستگاه مترو بدون مناسب سازی افتتاح نخواهد شد. در شرایط موجود و با  منابع محدود یکی از پروژه‌های که در دستور کار شهرداری تهران است مناسب سازی معابر خواهد بود.درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: