جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،میادین و بازارهای میوه و تره بار تهران به منظور خدمات‌رسانی به شهروندان، فردا (یکشنبه چهارم آبان) از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ خدمت رسانی می کنند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوزشهردار منطقه ۱۳ گفت: با پیوستن نانوایی های منطقه۱۳ به طرح دوستدار محیط زیست و در فاز دوم این طرح ، ۲۰۰۰ کیسه پارچه‌ای بین شهروندان توزیع می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،طرح ساماندهی و احیای ۵ گورستان تاریخی در منطقه ۱۴، با همکاری سازمان بهشت زهرا(س) و سازمان نوسازی شهر تهران کلید خورد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سازمان میادین اعلام کرد که در روزهای جمعه و شنبه میادین میوه و تره‌بار بسته است.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۲۲ خبرداد که تا سال ۱۴۰۵ حدود ۱۰۰ مدرسه با همکاری شهرداری، دولت و خیرین مدرسه ساز در منطقه ۲۲ ساخته خواهد شد که ساخت حدود ۲۰ مورد آن تا پایان امسال محقق می شود.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از بهسازی گرمخانه های موجود و ساخت سه گرمخانه جدید در پایتخت خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ٥ بر لزوم آمادگی مجموعه شهرداری منطقه همزمان با آغاز فصل بارش ها تاکید کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مشاور عالی و مدیر کل حوزه دفتر شهردار تهران در مراسم معارفه شهردار منطقه۵ گفت: روند مدیریتی منطقه۵ روند قابل قبول و بی‌حاشیه‌ای بوده است و این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز، منطقه ۲۲ از ظرفیت درآمد زایی بالایی برای شهرداری برخوردار است

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه۶ از اکران آثار فاخر هنری و میراثی در سطح این منطقه خبر داد و افزود: به مناسبت آغاز هفته تهران ،شهرداری منطقه۶تهران با اکران محیطی آثار هنری،فرهنگی،تاریخی که در محدوده جغرافیایی این منطقه واقع شده اند به استقبال هفته تهران خواهیم رفت.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،نخستین مرکز توتیای کسب و کار شهرداری تهران در منطقه ۹ به وسعت 500 متر مربع و با حضور اعضای شورای شهر تهران، معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردارتهران و رییس مرکز ملی بهبود فضای کسب و کار و مدیران شهرداری تهران افتتاح شد.

به گزارش اخبار ماطق 22 گانه تهرانی نیوز،نشهردار منطقه ۱۲ از برگزاری ‌برنامه‌هایی همچون تعزیه شهادت امیرکبیر در مدرسه دارالفنون و دوره‌های آموزشی بلدمحله برای اولین‌بار در هفته تهران خبر داد

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 13 از ساخت طولانی ترین مسیر دوچرخه کشور در این منطقه تا پایان سال خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۷ از احداث ۱۷ کیلومتر مسیر دوچرخه سواری پیوسته و ایمن در این منطقه تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۷ با اشاره به اینکه تهران توان آن را ندارد که مدام خانه‌ها را تملک و به خیابان تبدیل کند، افزود: امروز توسعه دوچرخه سواری نیاز شهر است و باید آن را به مطالبه عمومی تبدیل کنیم.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۱۱ همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس، از اجرای برنامه های فرهنگی و بازپیرایی چهره محله ها و معابر مرکزی شهر تهران به یاد روزهای هشت سال دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،مدیریت هنرهای نمایشی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با مشارکت انجمن تئاتر دفاع مقدس، یادواره تئاتر میدانی «راویان مقاومت»را برگزار می‌کند.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،دبیر ستاد مناسب سازی شهرداری تهران از افزایش بودجه این ستاد به مبلغ ۴۱۴ میلیارد تومان در سال ۱۳۹۹ خبر داد و گفت: طرح جامع مناسب سازی تهیه شد.

به گزارش اخبار مناطق 22گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه 11 تهران از آغاز اجرای بزرگترین پروژه مشارکتی سیما و منظر شهری با کسبه محور تاریخی وحدت اسلامی برای پیرایش این خیابان با الگو برداری از سبک تهران قدیم خبرداد.

به گزارش اخبار مناطق 22 گانه تهرانی نیوز،شهردار منطقه ۲۲ از تعیین تکلیف شدن ۲۳۵ هکتار زمین که به شهرداری تعلق داشت در این منطقه خبر داد.