جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران در مور آخرین وضعیت گودهای پایتخت توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،اعضای شورای شهر تهران به افزایش ۲۵ درصدی نرخ بلیت مترو و اتوبوس رای مثبت ندادند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،اعضای شورای اسلامی شهر تهران با اکثریت آرا طرح" الزام شهرداری تهران باتوجه به ظرفیت های گردشگری در فرآیند بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران" و ایجاد لایه گردشگری در نقشه های این طرح را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی بازگرداندند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران درخصوص درآمدها و هزینه های سازمان ها و شرکت های حوزه فرهنگی و اجتماعی به شهرداری تهران تذکر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،اعضای شورای شهر تهران پس از ارائه گزارش رابط شورایار منطقه ۱۰ نظرات تخصصی خود در خصوص منطقه ۱۰ را بیان کردند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز، رییس کمیته سلامت شورای شهر تهران بر لزوم حضور فعالانه‌تر شهرداری در کنترل اپیدمی کرونا تاکید کرد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران از لزوم بازنگری در سامانه ۱۳۷ خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با توجه به افزایش آلایندگی هوای تهران خواهان اعمال محدودیت های بیشتر شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر تهران از بازآفرینی و تعمیر اساسی اتوبوس‌های شهری فعلی خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه آمار روزانه فوتی‌های کرونا در تهران نزدیک ۱۵۰ نفر شده است، توصیه کرد که باید به فکر تعطیلی کامل دو هفته ای تهران و برخی کلانشهرها باشیم و اگر اینکار را نکنیم به نظر می رسد نتوانیم از پس موج سوم بربیایم.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران در واکنش به درخواست شهرداری برای بازگشت لایحه «بازنگری و اصلاح ساختار سازمانی شهرداری تهران» گفت: شهردار زمانی که می‌خواست رای اعتماد بگیرد، گفتند که با اصلاح ساختار موافق هستم و وی پس از یکسال با اصرار ما یک صفحه کاغذ در قالب بودجه داد و می‌ترسند وارد تصمیم بزرگی بشوند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،سخنگوی شورای شهر تهران گفت: شهرداری تهران آمادگی اجرای اصلاح ساختار را ندارد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: با توجه به دوره کمون ۱۴ روزه بیماری کرونا، می طلبد تا اگر قرار است محدودیتی اعمال شود طول مدت آن حداقل یک ماه باشد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس کمیته شورای شهر تهران خواهان اعمال دورکاری برای کارکنان شورا و شهرداری تهران شد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با توجه به افزایش آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا، از شهردار تهران خواست دستور العمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت‌های پیمانکاری را هرچه سریع‌تر صادر و ابلاغ کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران با توجه به افزایش آمار متوفیان و مبتلایان به کرونا، از شهردار تهران خواست دستور العمل دورکاری و نوبتی کردن حضور کارکنان شهرداری و کارگران شرکت‌های پیمانکاری را هرچه سریع‌تر صادر و ابلاغ کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران با اشاره به شباهت فشارهای حداکثری به مسلمانان در زمان حال و زمان پیامبر گفت: پیامبر در شعب ابی‌طالب در همان شرایط دشوار مردم زندگی کرد و نمی شود مسئولان از رفاه و آسایش برخوردار باشند و از مردم انتظار مقاومت و تحمل سختی را داشته باشند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،رئیس شورای شهر تهران از رفع موانع نامگذاری خیابانی به نام شجریان خبر داد.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،اعضای شورای شهر تهران لایحه ای را به تصویب رساندند که براساس آن شهرداری می تواند تا سقف ۴۰۰۰ میلیارد تومان اوراق مشارکت برای توسعه حمل ونقل عمومی منتشر کند.

به گزارش گروه پارلمان شهری تهرانی نیوز،عضو شورای شهر در جریان رسیدگی به یک فوریت لایحه واگذاری اموال منقول و غیر منقول واگذارشده سهرداری به اشخاص حقیقی و حقوقی، گفت: تنها مرجع تصمیم‌گیری در این رابطه شورای شهر تهران است.