جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس اداره برنامه ریزی آموزش های همگانی معاونت اجتماعی ناجا،از اجرای طرح آموزش های مجازی پلیس در قالب «پلیس همراه» خبر داد و گفت: در شرایط کنونی این روش و رویکردجایگزین فعلی آموزش های حضوری( چهره به چهره) پلیس شده است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس پایتخت از ارائه بیش از ۳۶۲ هزار تذکر لسانی و جریمه بیش از شش هزار خودرو به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی درپایتخت خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،فرمانده انتظامی تهران بزرگ با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران از فعالیت های این سازمان در توسعه ورزش شهروندی در پایتخت تجلیل کرد و گفت: نقش ورزش درکاهش آسیب های اجتماعی انکارناپذیر است.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،فرمانده انتظامی تهران بزرگ از ایجاد سامانه یکپارچه فرماندهی و کنترل بین پلیس و سازمان‌های دیگر خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،جانشین رییس پلیس راهور ناجا از کاهش تخلفات رانندگان بخش حمل و نقل عمومی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز به کار پلیس دوچرخه سوار در بخش‌هایی از پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،همیاران پلیس با حضور در دفتر سر‌دار هادیانفر و اهدا گل ، هفته ناجا را به کارکنان پلیس راهنمایی و رانندگی تبریک گفتند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه مطابق تدابیر فرمانده نیروی انتظامی موضوع "تحول سیستمی" در حوزه های بهره مندی از نوآوری در سامانه ها و تجهیزات را دنبال و اجرایی کرده ایم، خدمات این پلیس با بهره گیری از فرآیند هوشمندسازی را تشریح کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد با تخلفات خودرو‌های دودزا در ۴۶ نقطه از پایتخت خبرداد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با تخلفات کامیون ها در ۴۶ نقطه از شهر تهران خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا با اشاره به ممنوعیت کامل تردد زائران در ایام اربعین در مرز عراق ، نسبت به کلاهبرداری با وعده اعزام به عتبات عالیات هشدار داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،به دنبال اعلام وضعیت قرمز کرونا در تهران و دستور محدودیت‌های یک‌هفته‌ای برای فعالیت برخی از صنوف و مشاغل، رییس پلیس پایتخت نیز از تشدید برخورد با تخلفات کرونایی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از جریمه و جمع آوری تابلوهای غیرمجاز آژانس، تاکسی تلفنی و ... از روی سقف خودروهای شخصی خبرداد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،پنجشنبه و جمعه آخرین تعطیلات تابستان ۱۳۹۹ است، تعطیلاتی که به گواه تجربه سال‌های قبل با افزایش حجم ترافیک در برخی از محورهای کشور همراه خواهد شد تا بعضی از افراد از آخرین فرصت‌های تعطیلات تابستانی‌شان برای سفر استفاده کرده باشند. در شرایط متفاوت امسال معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از مردم خواسته که از سفرهای غیر ضروری در این تعطیلات خودداری کنند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: پلیس با تخلف‌های ساکن از جمله توقف‌های دوبله در خیابان‌ها و توقف معابر به شدت برخورد خواهد کرد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد که بیرون انداختن ماسک از پنجره خودرو تخلف محسوب شده و برای خودرو جریمه صادرخواهد شد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز، رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در آستانه بازگشایی مدارس از والدین خواست استفاده از سرویس‌های مجاز را برای جابجایی فرزندان خود مورد توجه قرار دهند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت امام حسین علیه‌السلام ویژه برنامه فرهنگی "زندگی حسینی" در ایستگاه‌های منتخب متروی تهران برگزار می کند.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رییس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از افزایش مراکز تعویض پلاک دارای امکان دریافت نوبت‌دهی اینترنتی خبر داد.

به گزارش گروه آموزش و فرهنگ سازی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور پایتخت: اجرای طرح ترافیک در شهر تهران از روز شنبه به حالت قبل بر می‌گردد.