جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،عملیات اجرایی پروژه پیوند پهنه های مجاور بزرگراه امام علی(ع) موسوم به "خیالستان زندگی" به زودی آغاز می شود.

به گزارش گروه عمرانی شهری تهرانی نیوز،عبدالرضا چراغعلی به سمت سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران منصوب شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد: از ابتدای فروردین ماه سال جاری تا ۱۵ مهرماه امسال، بیش از ۴۴ هزار نقطه از عوارض خرابی موجود در سطح معابر پایتخت مرمت شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از بهره برداری کمربندی سوم تهران تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،شهردار منطقه ٢١ از پیشرفت ۴۰درصدی پروژه عمرانی ترافیکی فتح-باغستان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوزمدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران گفت: اجرای سه پروژه پارکینگ طبقاتی در محلات دارای بافت فرسوده در مناطق ۱۵،۱۴ و ۱۸ شروع و در گام دوم نیز دو زمین جدید با ظرفیت حدود یکهزار واحد در منطقه ۱۰ پیش بینی شده است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز با حکم وزیر راه و شهرسازی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی عمران شهر‌های جدید در سمت خود ابقا شد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان نوسازی شهرداری تهران: با امضای تفاهم نامه‌ای با شرکت راه‌آهن، بزرگ مقیاس‌ترین فرصت بازآفرینی پایتخت سرانجام وارد مرحله نهایی شد.

به گزارش صنعت نیوز ،تعداد ۱۴۷ هزار و ۵ پروانه احداث ساختمان توسط شهرداری‌های کشور در سال ۹۸ صادر شده که در مقایسه با سال گذشته، حدود ۳.۵ درصد افزایش داشت.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون شهرسازی شهرداری تهران در خصوص آخرین وضعیت پلاسکو، پادگان ۰۶، گودهای رها شده تهران و ... توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در خصوص آخرین وضعیت ساخت املاک کوچک مقیاس در تهران توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از تملک و آزادسازی 90 درصد از املاک معارض پروژه احداث بزرگراه شهید نجفی رستگار خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون شهردار تهران جزئیاتی از جلسه اش با اعضای مجمع نمایندگان تهران را تشریح کرد و گفت: با دوستانی که از شهرداری و شورا به مجلس رفته اند ارتباط خوب و مستمری داریم.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، از آغاز عملیات توسعه سالن عروجیان بهشت زهرا(س) توسط این سازمان خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهراینی نیوز، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از پیش بینی ساخت مسکن ملی برای ۵۰ هزار نفر در پرند همراه با تامین سرانه های خدماتی در این محدوده خبر داد.

یه گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از آغاز عملیات بهسازی روکش آسفالت در خط ۲ اتوبوس تندرو (بی آر تی) خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از کاهش ۲۸ درصدی صدور پروانه ساختمانی در ۵ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ خبر داد.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران اعلام کرد که طی ۵ ماه نخست سال جاری، بیش از ۳۲ هزار نقطه در سطح معابر شهر تهران مورد مرمت قرار گرفته است.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از معاونان فنی و عمرانی مناطق ۲۲گانه خواست تا برای اجرای با کیفیت و به موقع طرح ۵۰۰ کیلومتری بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه تلاش کنند.

به گزارش گروه عمران شهری تهرانی نیوز،همزمان با هفته دولت و در سفر معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به سیرجان ۳ پروژه شهرداری این شهر به ارزش ۲۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.