جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران از راه اندازی گشت‌های مشترک تاکسیرانی با پلیس راهور به منظور نظارت بر استفاده شهروندان از ماسک در تاکسی‌ها خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مجری خط چهار متروی تهران با تشریح توسعه شرقی خط چهار از رسیدن مترو به تهران پارس و حکیمیه در شرق پایتخت خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر روابط عمومی شرکت متروی تهران در مورد حادثه در ایستگاه در حال ساخت متروی توحید و مرگ سه نفر توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،معاون فنی و بهره‌برداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران گفت: مالکان تاکسی‌های مدل ۸۸ به قبل بایستی برای نوسازی تاکسی خود به دفاتر هماهنگی امور اداری مراجعه و ثبت‌نام کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز، ستاد توسعه فناوری‌های حوزه فضایی و حمل‌ونقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری بازیگران اصلی زیست‌بوم ریلی درون شهری در تلاش است تا بومی‌سازی واگن‌های مترو را در کشور محقق کند. پیش‌بینی شده دانش فنی و طراحی داخلی واگن‌های مترو تا پایان امسال به ۸۵ درصد می‌رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه متأسفانه دولت به تعهدات خود در قبال ناوگان حمل‌ و نقل عمومی پایتخت از جمله پرداخت سهم یک سومی خود از مبلغ تمام شده کرایه اتوبوس‌ها عمل نمی‌کند، گفت: اگر دولت کماکان سهم خود را پرداخت نکرده و به مدیریت شهری کمک نکند، مطمئناً ناوگان اتوبوسرانی پایتخت دچار فروپاشی می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور از واریز ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت شهریور ماه ۶۲۳ هزار خودروی حمل و نقل عمومی در ۲۳ مهرماه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اعلام اینکه در حال حاضر 3500 دستگاه از اتوبوس‌های شرکت واحد فرسوده هستند و این آمار فرسودگی روز به روز بیشتر می‌شود، گفت: از سال 1389 با وجود مصوبات مربوطه، دولت هیچ کمکی در زمینه تأمین اتوبوس نو و نوسازی ناوگان برای شهر تهران انجام نداده و 1200 دستگاه اتوبوس خطوط تندرو نیز با بضاعت شهرداری تهران خریداری شده است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شهرداری تهران در حال مذاکره با شرکت واگن سازی تهران برای عقد قرارداد تولید ۱۳ رام قطار مترو با سهم داخلی سازی ۵۰ درصدی است.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: سه هزار و ۵۰۰ دستگاه از اتوبوس‌های شرکت واحد فرسوده است و این آمار روز به روز بیشتر می‌شود.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران در مورد مشاهده دود در ایستکاه اکباتان توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،رئیس سازمان تاکسیرانی شهر تهران در مورد جریمه عدم استفاده از ماسک راننده و مسافر تاکسی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: جهت افزایش رضایت مسافران خط پنج متروی تهران و حومه ۲ حرکت اعزام سریع السیر ‌ مستقل از ایستگاه ارم سبز به سمت کرج- گلشهر در خط ۵ اضافه شد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت متروی تهران نسبت به عدم واریز پول فروش اوراق مشارکت مترو از بانک رفاه گلایه کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودرو‌های شهر تهران گفت: معاینه فنی تاکسی‌های پایتخت به مدت یک هفته رایگان شد.

به گزارش گروه حمل و و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،ایستگاه متروی تربیت مدرس در بخش تقاطعی با خط ۶ متروی تهران، بهمن ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،مدیرعامل متروی تهران از ساخت بزرگترین پارکینگ قطارهای متروی تهران برای خط سه در سه مرحله خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شری تهرانی نیوز،مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از عدم ساعت سرویس دهی در خط ۶ متروی تهران وحومه در روز جمعه هفته جاری خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز ،مدیرعامل شرکت مترو از همکاری شهرداری منطقه یک تهران با شرکت مترو جهت توسعه شمالی خط ۳ در این منطقه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل عمومی و شهری تهرانی نیوز،شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از تغییر ساعت سرویس دهی در خط ۶ متروی تهران وحومه خبر داد.