جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور استان یزد از جریمه و توقیف خودروی رانندگانی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نمی‌کنند، خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری معاونت حمل ونقل و ترافیک، از شروع اجرای طرح «خیابان کامل» در مناطق مختلف شهرداری با تایید طراحی آن در کمیته شبکه معابر خبر داد .

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،مردم شهر قزوین حدود ۷۰ درصد سفر‌های درون‌شهری خود را با خودروی شخصی انجام می‌دهند که نتیجه آن ایجاد مشکلات ترافیکی در معابر است.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز،فرمانده انتظامی استان یزد گفت: رانندگانی که محدودیت‌های کرونایی را رعایت نکنند، جریمه می‌شوند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،رئیس کمیته مناسب سازی شهری شورای اسلامی شهر یزد از تجهیز اتوبوس‌های حمل و نقل درون شهری به سیستم ایستگاه گویا خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهر ها تهرانی نیوز،رئيس پليس راهور گیلان گفت : اشخاص حقیقی نمی توانند بین مناطق آزاد کشور خودرو نقل و انتقال دهند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،با تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا، خودرو‌های پارک شده در حاشیه بوستان‌ها و تفرج گاه‌های کلانشهر اصفهان از امروز جریمه می‌شوند. رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: طبق تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا در شرایط بحرانی کرونا در اصفهان، درصورتی که شهروندان خودرو‌های خود را در حاشیه زاینده رود، بوستان‌ها و مراکز تفریحی پارک کرده باشند برای آنان اعمال قانون و جریمه می‌شوند. سرهنگ محمدرضا محمدی از مردم خواست برای حفظ سلامت خود و کادر درمان از توقف خودرو‌ها در حاشیه مراکز تفریحی و زاینده رود و بوستان‌ها خودداری کنند. وی شرایط کنونی کرونا را طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نگران کننده دانست و گفت: دیروز با وجود تصمیم گیری ستاد کرونا از ممنوعیت ورود شهروندان به بوستان‌ها و تفرج گاه ها، شاهد توقف گسترده خودرو‌ها در حاشیه کوه صفه در بزرگراه بودیم و این نشان از بی توجهی مردم به رعایت کردن شیوه نامه‌های بهداشتی و پرهیز نکردن از اجتماع است. استان اصفهان در شرایط قرمز کرونا است و در این شرایط ستاد استانی مقابله با کرونا تصمیم بر اعمال محدودیت‌هایی در کلانشهر اصفهان گرفته تا بتوان از آمار مبتلایان به این یبماری نفس گیر کاسته شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران با بیان این‌که پایتخت کشور با ۱۴ میلیون نفر جمعیت نیازمند حمل و نقل ایمن و ترافیک روان است گفت: آمادگی داریم که برای پروژه‌های زیرساختی تهران از منابع داخلی‌مان استفاده کنیم تا هرچه زودتر این پروژه‌ها انجام شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران با اشاره به اینکه دستگاه‌هایی که امکان دورکاری دارند و افرادی که بیماری‌های زمینه‌ای دارند می‌توانند از دورکاری استفاده کنند، گفت: دورکاری کارکنان و لغو طرح ترافیک جزو پیشنهادات اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی نیست.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،، فعالیت ناوگان اتوبوسرانی بوشهر از اسفند سال گذشته با تصمیم ستاد استانی مبارزه با کرونا تعطیل شد و در خرداد امسال دوباره با مصوبه ستاد مشغول به کار کرد، ولی پس از چند روز با مبتلا شدن برخی از رانندگان و مسافرها دوباره فعالیتش متوقف شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه، از تشدید برخورد با رانندگان تاکسی فاقد ماسک در پی شیوع موج سوم ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهر تهرانی نیوز،معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه محیط زیست و شهرداری ها باید در فضای تعاملی موضوعات خود را حل و فصل کنند، گفت: اگر پس از اخطار و اقناع، شهرداری ها فرایندهای غلط خود را در مدیریت پسماند اصلاح نکردند برابر قوانین با آنها برخورد خواهد شد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،استاندار تهران با تاکید بر اینکه شهرداری از جابجایی آرادکوه خیلی استقبال نمی‌کند، گفت: فعالیت این مجموعه در مکان فعلی هیچ توجیه علمی ندارد.

به گزارش تهرانی نیوز ، رئیس پلیس راهور فاتب از آمادگی صددرصدی این نیرو برای آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،فرماندار شهرستان ری از بهره برداری ۱۰۲ طرح عمرانی شهرستان ری با اعتبار ۵۸۹ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد و گفت: ساختمان جدید بیمارستان فیروزآبادی به زودی بهره برداری می شود.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،رئیس شورای عالی استان‌ها: سامانه ثبت تخلفات باعث افزایش بعد نظارتی ما در شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می‌شود و گامی بسوی شفافیت بیشتر است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به نقش حمل‌ونقل جاده‌ای در زمینه اشتغال گفت: ۹۰ درصد بار و مسافر از طریق حمل‌ونقل جاده‌ای جابجا می‌شود و ۸۰۰ هزار نفر وظیفه جابجایی بار و مسافر این حوزه را بر عهده دارند به‌گونه‌ای که ماحصل تلاش این قشر زحمتکش، جابجایی سالانه بالغ بر ۶۰۰ میلیون تن بار در جاده‌ها است.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز،وزیر کشور و نایب رئیس شورای عالی مدیریت بحران کشور در حکمی آقای پیروز حناچی، شهردار تهران را به عنوان فرمانده میدان حادثه در سطح محلی منصوب کرد.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، بانک صادرات و شرکت ماموت برای نوسازی ۵۰۰۰ دستگاه کامیون فرسوده طی دو سال به تفاهم رسیدند.

به گزارش اخبار کلان شهرها تهرانی نیوز، طرح عملیات ارتقا ایمنی و سطح کیفی عملیات راهداری (طرح ضربتی) از دیروز ۱۰ تیر در جاده‌های مازندران آغاز شد.