جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،،آمدو شد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز از جاده هراز ممنوع می‌شود.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بزرگراه‌های آزادگان، امام علی (ع) و فتح را مرگبارترین بزرگراه‌های پایتخت در حوزه ترافیک اعلام کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،هم اکنون در برخی از جاده‌های ساحلی مازندران بارانی و لغزنده است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ نسبت به افزایش مرگ موتورسیکلت سواران در تصادفات رانندگی هشدار داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،،ترافیک امروز در جاده‌های استان مازندران پرحجم و روان است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور از ترافیک سنگین در سه محور منتهی به تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور با بیان اینکه وضعیت ترافیک نسبت به سال های گذشته پیشرفت داشته، گفت: در سال ٨۵ از میان هر ١٠٠ هزار نفر ۴٠ کشته و در سال ٩٨ از هر ١٠٠ هزار نفر ١٩ کشته ترافیکی داشتیم.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های مازندران عادی و روان است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های مازندران پرحجم و روان است.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد شدید یک دستگاه سواری پراید با کامیونت خاور و مصدومیت راننده پراید و فوت سرنشین آن خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جاده هراز که به علت سیلاب و ریزش سنگ بسته شده بود با تلاش راهداران بازگشایی شد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برخی از مهم‌ترین تصادفات شبانه‌روز گذشته در پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور با تاکید بر ضرورت پرهیز از انجام سفرهای غیرضروری از سوی شهروندان اعلام کرد که پلیس راهور در تعطیلات پایانی هفته جاری هیچ یک از جاده‌های منتهی به شمال کشور را یک طرفه نخواهد کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ مناطق دارای بیشترین تصادفات مرگبار در تهران را اعلام کرد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور از بارش باران در محورهای شش استان کشور خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،سرهنگ رضاهمتی زاده گفت: محدودیت‌های ترافیکی کرونایی در ۷ ایستگاه کنترلی استان و مسیر‌های منتهی به مرز مهران اعمال می‌شود.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،جانشین پلیس راه کشور از انسداد دو روزه محور هراز و همچنین ترافیک پرحجم در آزادراه قزوین- تهران خبر داد.

به گزارش گروه حوادث ترافیکی تهرانی نیوز،رئیس پلیس راهور فاتب گفت: واقعیت این است که خودروسواران تمایلی به استفاده از حمل و نقل عمومی ندارند چراکه حمل و نقل عمومی ما ایمن، پاسخگو و پاک نیست. اگر عدم ایمنی و پاک بودن آن ها را به خاطر فرسودگی‌شان در نظر بگیریم اما در مجموع ضعف آنها، عدم بهنگام بودن است.