جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، لوکزامبورک به عنوان اولین کشور در جهان، سیستم حمل‌ونقل عمومی را رایگان کرد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، پرواز تهران - دوشنبه - بیشکک، امروز (دوشنبه ) چهاردهم بهمن ۱۳۹۸ با پرواز شرکت هواپیمایی ایرانی «وارش» از تهران به شهر دوشنبه پایتخت تاجیکستان و بیشکک پایتخت قرقیزستان انجام شد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،قطار تهران- آنکارا پس از چهار سال توقف دوباره راه‌اندازی شد و ۱۸۸ مسافر این مسیر روز شنبه ۱۰ اوت (۱۹ مرداد) به آنکارا رسیدند. با این حال جاهد تورهان، وزیر حمل ونقل و زیرساخت ترکیه نیز اعلام کرد که این خط به‌طور رسمی از تاریخ ۱۴ اوت (۲۳ مرداد) آغاز به‌کار می‌کند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مدیرعامل شرکت راه آهن از به اشتراک گذاشته شدن طرح اقتصادی احداث ۴ ایستگاه نسل جدید ریلی در کشور خبر داد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،22 خردادماه امسال بود که معاون مسافری راه‌آهن در نشست خبری از راه‌اندازی قطار‌ تهران‌ - وان از ۴ تیرماه و همچنین قطارهای تهران - آنکارا خبر داد.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، وزارت حمل و نقل کانادا به تازگی اعلام کرده است که قوانین جدیدی را به منظور حفاظت از حقوق مشتریان و مسافران هواوی برای ایرلاین‌های کانادا وضع کرده تا در صورت لغو و تاخیر پرواز، به آنها جریمه و خسارت پرداخت کنند.

به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز،مدیر آژانس حمل و نقل عمومی شهر دوبی اعلام کرده است که شهروندان این شهر از این پس قادر خواهند بود کرایه تاکسی خود را با استفاده از گوشی‌های هوشمند، کارت‌های اعتباری یا فناوری NFC به گزارش گروه اخبار بین الملل تهرانی نیوز،در

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،قطار سریع‌السیر ژاپن، شینکانسن، با شخصیت کارتونی «هلو کیتی» در غرب این کشور به راه افتاد.

به گزارش اخبار تهرانی نیوز، رایگان کردن سیستم حمل و نقل عمومی برای کاهش اشتیاق مردم به استفاده از اتومبیل های شخصی، راهکار جدی دولت آلمان برای جلوگیری از آلودگی هوا است.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز، بین تمام برج های پر زرق و برق شهر شنزن در چین، 16 هزار اتوبوس الکتریکی مسئول جابه جایی مسافران هستند.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،شورای شهر بروکسل پس از دو روز بحث و گفتگو سرانجام اعلام کرد که در روزهایی که هوای پایتخت بلژیک آلوده است، استفاده از اتوبوس، تراموا، مترو و سیستم دوچرخه سواری شهری بطور کامل رایگان خواهد بود.

به گزارش اخبار بین الملل تهرانی نیوز،بر اساس گزارش موسسه آلمانی ووپرتال، تلاش شهر لندن برای ایجاد نظام حمل و نقل پاک، ایمن و ارزان از دیگر شهرهای اروپا به شدت عقب مانده است.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: رئیس جمهور آذربایجان، الهام علی اف اعلام کرده که قرار است در سال 2019 بودجه ای برای ساخت یک مسیر ریلی مدور در شبه جزیره آب شوران در حومه شهر باکو تامین شود.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: آزمایش شش هفته ای شاتل های بدون راننده در ترافیک در کمپ تحقیقاتی CEA Paris-Saclay آغاز شده و تا 30 مارس ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: سازمان حمل و نقل پاریس و سازمان حمل و نقل ایل- دو- فرانس قراردادی 157 میلیون یورویی را با Alstom امضا کردند تا 20 دستگاه قطار متروی MP14 مازاد را برای خط 11 این شبکه مترو تامین کند.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: مدیر اجرایی سازمان ایمنی و استاندارد ریلی انگلستان، مارک فیلیپس اظهار داشت این سازمان اواخر سال 2019 یا اوایل 2020 با همکاری Alstom روی تست قطار سوخت هیدروژنی کار خواهد کرد.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: CDPQ Infra پیشنهادهای برنده برای ساخت و اجرای پروژه متروی شهری خودکار در مونترال را اعلام کرده است.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز:سازمان حمل و نقل سنگاپور سه قرارداد را برای ارتقای تامین نیرو و مدارهای ریلی در خطوط شمال به جنوب و شرق به غرب متروی این شهر امضا کرده است.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز، فعالیت آزمایشی در دومین خط تراموا در شهر سمرقند ازبکستان آغاز شده است.

به گزارش گروه بین الملل تهرانی نیوز: سازنده خودروهای چینی BYD قراردادی را برای تامین اولین اتوبوس های برقی مصر، اختصاصا برای خدمات حمل و نقل عمومی در اسکندریه امضا کرده است.