جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 


به گزارش حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از سه درخواست شهرداری برای ستاد کرونا خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از تعیین ۲۲ نقطه در شهر تهران به عنوان پیاده راه خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از واریز سهمیه سوخت مردادماه وانت بارها خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و تدافیک شهرداری تهران گفت: شهرداری تهران ۱۰ میلیارد تومان برای تجهیز و مناسب سازی سرویس‌های بهداشتی در پایانه‌ها و پارک سوارهای شهر تهران در سال ۱۳۹۹ اختصاص داده است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از درخواست شهرداری برای کمک ۴۰۰۰ میلیارد تومانی دولت برای اورهال کردن قطارهای مترو خبر داد.

به گزارش تهرانی نیوز ، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: بار ترافیکی در اولین روز بازگشایی مدارس نیم ساعت زودتر از دیگر روز‌ها شکل گرفت.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران گفت:10نفر از دوچرخه‌سوارانی که در فاصله زمانی عاشورا تا اربعین، مسافت تهران تا کربلا را در سطح شهر تهران رکاب بزنند، معادل کمک هزینه سفر به کربلا هدیه می‌گیرند.

به گزارش گروه حمل ونقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،طرح ترافیک از ۱۱ مرداد تا پایان این ماه توسط مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا لغو شد که پس از پایان مهلت، شهردار تهران اعلام کرد که طرح ترافیک از یکم شهریور اجرا می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اقدامات صورت گرفته در حوزه حمل و نقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون شهردار تهران، شب گذشته از پایانه جوانمرد قصاب و محل حادثه آتش سوزی ساختمان خرید و فروش کتاب خیابان فخر رازی، بازدید کرد.

به گزارش حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران بر لزوم آغاز به کار مرحله اجرایی خط ۱۰ مترو تا کمتر از یک ماه دیگر تاکید کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل شهرداری تهران از نیاز پایتخت به ۱۵۰۰ واگن خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نفل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران برنامه های توسعه ای حمل و نقل عمومی را تشریح کرد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از لغو طرح ترافیک تهران در هفته آینده بر اساس تصمیم اتخاذ شده در کمیته امنیتی اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاون حمل و نقل شهرداری تهران با بیان اینکه به دنبال وصول قانونی، مطالبات مترو و اتوبوس هستیم، گفت: تعامل، اصلاح مسیرهای درآمدی،کاهش هزینه ها و پیگیری مطالبات قانونی جزو برنامه معاونت حمل و نقل است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل ونقل شهرداری تهران درباره وضعیت اجرای طرح ترافیک در پایتخت توضیح داد.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل ونقل شهرداری تهران ضمن تشریح چگونگی انتشار 1500 میلیارد تومان اوراق مشارکت آنهم در پی جلسه ای بامدادی گفت: هدف گذاری ما تا پایان سال افتتاح 12 ایستگاه مترو بود که با این منابع مالی قطعا محقق می شود.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از مسئولان خواست که نسبت به رفع مشکلات قرارداد ۱۰۵ واگن جدید مترو به شهرداری کمک کنند.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز،معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد که کاهش تصادفات فوتی مهمترین دغدغه مدیریت شهری در حوزه ترافیک است.

به گزارش گروه حمل و نقل و ترافیک شهری تهرانی نیوز، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمدید مهلت خبرنگاران را جهت ویرایش مدارک اعلام کرد.